Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Zakup książek

Istnieje możliwość zakupu publikacji ze środków projektowych. Procedura jest podobna do tej stosowanej wcześniej we współpracy z Biblioteką WLS, obecnie we współpracy z Biblioteką Wydziału Neofilologii lub BUW. Do każdej zakupionej książki należy dołączyć wypełniona metryczkę.

Biblioteka Wydziału NeofilologiiBUWMetryczki

Przed każdym zakupem należy koniecznie dokładnie sprawdzić i upewnić się, że dana pozycja nie znajduje się już w zasobach Biblioteki Wydziału Neofilologii oraz skonsultować zamiar zakupu (i uzyskać zgodę) z Kierownikiem Biblioteki, p. Markiem Kwiatkowskim, m.kwiatkowski@uw.edu.pl, nr tel. (22) 55-20-972 lub, w zależności od obszaru językowego, z pracownikami BN:

Sekcja anglistyczna
Joanna Pajestka – j.pajestka@uw.edu.pl
Dorota Traczewska – d.traczewska@uw.edu.pl

Sekcja germanistyczna
Agnieszka Bagińska – agnieszka.a.baginska@uw.edu.pl
Bożenna Bogdańska – b.bogdanska@uw.edu.pl
Marek Kwiatkowski
Anna Pietrzak – anna.pietrzak@uw.edu.pl

Sekcja iberystyczna
Edyta Jachimowicz-Gaweł
Magdalena Staniszewska – mg.staniszewska@uw.edu.pl

Sekcja italianistyczna
Aleksandra Nielepkowicz – a.a.nielepkowicz@uw.edu.pl

Sekcja romanistyczna
Magdalena Barczuk – m.barczuk@uw.edu.pl
Beata Just – b.i.just@uw.edu.pl
Joanna Kiwilszo – j.kiwilszo@uw.edu.pl

Sekcja ugrofinistyczna
Monika Moczulska – m.moczulska@uw.edu.pl

Po uzyskaniu akceptacji i dokonaniu zakupu należy publikację zanieść do Biblioteki WN wraz z wypełnioną metryczką oraz fakturą, gdzie zostanie zinwentaryzowana i włączona do księgozbioru. Po dokonaniu formalności kierownik projektu będzie mógł ją wypożyczyć na dłuższy okres, na czas, kiedy będzie mu potrzebna do prowadzenia badań. Po zakończeniu badań książkę należy zwrócić do Biblioteki.

Jeśli dana publikacja nie pasuje tematycznie do księgozbioru BWN, można dokonać zakupu we współpracy z BUW. Procedura jw., tj. przed każdym zakupem należy koniecznie dokładnie sprawdzić i upewnić się, że dana pozycja nie znajduje się już w zasobach BUW oraz skonsultować zamiar zakupu z Kierownik Oddziału Gromadzenia i Uzupełniania Zbiorów (OGUZ) BUW, p. Joanną Kulicką, j.o.kulicka@uw.edu.pl lub p. Justyną Kuster-Pachnicką, j.kuster@uw.edu.pl

Po uzyskaniu akceptacji i dokonaniu zakupu należy publikację zanieść do Biblioteki UW wraz z wypełnioną metryczką oraz fakturą, gdzie zostanie zinwentaryzowana i włączona do księgozbioru. Po dokonaniu formalności kierownik projektu będzie mógł ją wypożyczyć na dłuższy okres, na czas, kiedy będzie mu potrzebna do prowadzenia badań. Po zakończeniu badań książkę należy zwrócić do Biblioteki.

Każdy zakup ze środków publicznych jest zgodnie z przepisami Prawa Zamówień Publicznych „udzieleniem zamówienia publicznego” i musi być dokonywany na podstawie wniosku o udzielenie zamówienia i zgodnie z daną procedurą zakupu.