Nowe studia podyplomowe – Język polski jako obcy w kontekście wschodniosłowiańskim

Wydział Lingwistyki Stosowanej UW uruchamia nowy i unikatowy kierunek studiów podyplomowych dla nauczycieli języka polskiego jako obcego, który uwzględnia specyfikę pracy z osobami znającymi język białoruski, rosyjski lub ukraiński!

Celem studiów jest przekazanie słuchaczom wiedzy, umiejętności i praktycznych kompetencji potrzebnych w pracy nauczyciela języka polskiego jako obcego. Zajęcia prowadzi doświadczona kadra, pracująca z uczniami z Białorusi, Rosji, Ukrainy i innych krajów, w których językiem codziennej komunikacji jest jeden z języków wschodniosłowiańskich.

Jeśli chciałbyś zacząć pracę jako nauczyciel języka polskiego jako obcego, lub już pracujesz w zawodzie i chciałbyś dalej się w tym kierunku rozwijać – zapraszamy na nasze studia!

Zapisy: https://irk.uw.edu.pl/pl/offer/PODYPL2023/programme/SP-JPWSCH/
Rekrutacja w IRK jest otwarta do 06.10.2023!