shared courses Sojuszu 4EU+

Czym są shared courses?

Inicjatywa shared courses Sojuszu 4EU+ polega na udostępnianiu zajęć prowadzonych online (lub hybrydowo) student(k)om i doktorant(k)om pozostałych uczelni członkowskich Sojuszu. Zajęcia udostępniane są regularnie co semestr, począwszy od roku akademickiego 2020/2021. Udostępnione zajęcia Uniwersytetu Warszawskiego są dostępne  w rejestracji poprzez Portal Studenta dla wszystkich studentów i studentek oraz doktorantów i doktorantek Sojuszu 4EU+ .
Więcej informacji na temat tej inicjatywy mogą Państwo znaleźć na stronie UW: po polsku i po angielsku. Zajęcia można zgłaszać do 4 września 2023 r.