Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

„Studenci lingwistyki stosowanej na rynku pracy” 24 oraz 30 maja

Zapraszamy na szóste i siódme spotkanie inicjatywy „Studenci lingwistyki stosowanej na rynku pracy” w tym roku akademickim.
W środę 24 maja o godz. 9:45 na spotkaniu pt. “The role of Business Analyst – day-to-day work, skills required, and how to move to this path from Humanities” p. Lorenzo Mori z Sollers Consulting, międzynarodowej firmy specjalizującej się w doradztwie operacyjnym i wdrażaniu oprogramowania, opowie w jaki sposób języki obce umożliwiają pracę w firmie z branży IT. Spotkanie odbędzie się w sali 3.110 (III piętro) w języku angielskim, ale mile widziani są przedstawiciele wszystkich naszych grup językowych w 🇬🇧🇺🇸 🇩🇪 🇮🇹 🇷🇺 .
Na spotkanie obowiązują zapisy przez formularz rejestracyjny:
We wtorek 30 maja o godz. 13:15 nasz Wydział odwiedzą przedstawiciele Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, którzy opowiedzą o wykorzystaniu języków obcych w różnych obszarach działalności Agencji. Spotkanie odbędzie się w sali 1.008 na I piętrze.
Na spotkanie obowiązują zapisy przez formularz rejestracyjny: