Szanowni studenci i studentki z Ukrainy!

Wydział Lingwistyki Stosowanej serdecznie zaprasza na zajęcia w charakterze wolnych słuchaczy.

Możecie uczestniczyć w każdych zajęciach na kierunkach: ukrainistyka, białorutenistyka, rusycystyka, kulturoznawstwo Europy Środkowo-Wschodniej, lingwistyka stosowana.

Proponujemy zajęcia w językach: ukraińskim, białoruskim, rosyjskim, angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim.

Zapraszamy do wspólnoty Uniwersytetu Warszawskiego!

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z poszczególnymi jednostkami:
ku@uw.edu.pl
kb.wls@uw.edu.pl
ksi@uw.edu.pl
ir@uw.edu.pl
iksi@uw.edu.pl
ils@uw.edu.pl

Шановні студенти й студентки з України!

Факультет прикладної лінгвістики щиро запрошує Вас стати Вільними слухачами наших лекцій і практичних занять. Ви можете взяти участь у всіх заняттях, які оберете.

Заняття відбуваються за напрямками: україністика, білорусистика, русистика, прикладна лінгвістика. Ми пропонуємо заняття українською, польською, білоруською, російською, англійською, німецькою, французькою, італійською мовами.

Запрошуємо до спільноти Варшавського університету!

Осіб, зацікавлених участю в заняттях, просимо писати на адресу окремих кафедр й інститутів:

ku@uw.edu.pl           кафедра україністики
kb.wls@uw.edu.pl     кафедра білорусистики
ksi@uw.edu.pl           кафедра міжкультурних досліджень Центрально-Східної Європи
ir@uw.edu.pl              кафедра русистики
iksi@uw.edu.pl           інститут суспільної і міжкультурної комунікації
ils@uw.edu.pl             інститут прикладної лінгвістики