Informacje z kolegium dziekańskiego

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z JM Rektorem UW

6 czerwca 2023 r. o godz. 11.30 w auli 0.410 Jego Magnificencja spotka się ze społecznością naszego wydziału
Wdrożyliśmy wszystkie zalecenia audytowe
Uregulowaliśmy procedury zamówień publicznych. Uporządkowaliśmy kwestie ochrony danych osobowych. Usprawniliśmy zarządzanie systemami informatycznymi.
Świętujemy kolejny jubileusz
70 lat Katedry Ukrainistyki. Z tej okazji 15-16 czerwca 2023 odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Tradycje i wyzwania studiów ukrainistycznych we współczesnym świecie” pod patronatem JM Rektora UW prof. dr. hab. Alojzego Nowaka.
IASS 2024 Congress „Signs and Realities”
Trwają przygotowania do 16. Światowego Kongresu Semiotycznego, który odbędzie się 2-6 września 2024. Już samo powierzenie organizacji tego przedsięwzięcia WLS jako głównemu organizatorowi można uznać za sukces.
Językowe Targi Pracy UW
1-2 marca odbyły się targi „Studenci lingwistyki stosowanej na rynku pracy”, zorganizowane przy współpracy zespołu IKSI (dr Magda Żelazowska-Sobczyk, dr Dominik Kudła) oraz Biura Karier UW. Wydarzenie to przyciągnęło 18 wystawców oraz 500 zwiedzających.