I Językowe Targi Pracy 2023

W dniach 1–2 marca 2023 na Dobrej 55, pod honorowym patronatem Rektora UW prof. dr hab. Alojzego Z. Nowaka, odbyły się I Językowe Targi Pracy 2023. To pierwsze takie wydarzenie dla studentów i absolwentów kierunków językowych UW, które zgromadziło Dziekanów i Prodziekanów Wydziału Lingwistyki Stosowanej, Wydziału Neofilologii, Wydziału Orientalistycznego, Biura Erasmus, Inkubatora UW i in.

Podczas dwóch dni – warsztatowego (1 marca) i warsztatowo-wystawienniczego (2 marca) – była możliwość nawiązania kontaktów z pracodawcami, postawienia pierwszych kroków w karierze zawodowej, dostania się na staż lub praktyki, doskonalenia umiejętności związanych z pracą i budowaniem własnej marki.

Serdecznie dziękujemy Organizatorom, zespołowi Biura Karier UW oraz dr Magdzie Żelazowskiej-Sobczyk i dr Dominikowi Kudle z WLS UW.