Studenci, menu sekcji


OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA SPRAWY STUDENCKIE W JEDNOSTKACH WYDZIAŁU LINGWISTYKI STOSOWANEJ

IKSI
  1. studia dzienne
    1. dr Monika Płużyczka
    2. tel. 22 55 34 245
    3. e-mail: mpluzyczka@uw.edu.pl
  2. studia zaoczne
    1. dr hab. Magdalena Olpińska-Szkiełko
    2. tel. 22 55 34 220
    3. e-mail: m.olpinska@uw.edu.pl
  3. studia wieczorowe
    1. dr Agnieszka Andrychowicz-Trojanowska
    2. tel. 22 55 34 238
    3. e-mail: a.andrychowicz@uw.edu.pl
ILS
  1. dr Katarzyna Malesa
  2. tel. 22 55 26 021
  3. e-mail: k.malesa@uw.edu.pl
IR
  1. dr Dorota Piekarska-Winkler
  2. tel. 22 55 34 236
  3. e-mail: dopiekar@uw.edu.pl
KB
  1. dr Katarzyna Drozd
  2. tel. 22 55 34 283
  3. e-mail: katarzyna.drozd@uw.edu.pl
KSI
  1. dr hab. Joanna Getka
  2. tel. 22 55 34 233
  3. e-mail: j.getka@uw.edu.pl
KU
  1. dr Paulina Olechowska
  2. tel. 22 55 34 289
  3. e-mail: p.waszkiewicz@uw.edu.pl

ZARZĄDY SAMORZĄDÓW STUDENTÓW JEDNOSTEK WYDZIAŁU LINGWISTYKI STOSOWANEJ:

IKSI
  1. Przewodnicząca: Joanna Nowakowska
  2. www: http://www.iksi.uw.edu.pl/samorzad-studencki
  3. e-mail: joanna_nowakowska@student.uw.edu.pl
ILS
  1. Przewodnicząca: Anna Osuch
  2. www: www.ils.samorzad.uw.edu.pl
  3. e-mail: ils.samorzad@gmail.com
IR
  1. Przewodnicząca: Marta Myszkowska
  2. www: https://www.facebook.com/ZarzadSamorzaduStudentow,InstytutuRusycystykiUw?ref=hl
  3. e-mail: samorzad.ir@gmail.com
KB
  1. Przewodniczący: Aleksander Wójcicki
  2. www: https://www.facebook.com/groups/161086793921249
  3. e-mail: aleksanderwojcicki@student.uw.edu.pl
KSI
  1. Przewodniczący: Patryk Frąckiewicz
  2. e-mail: ksiesw@samorzad.uw.edu.pl
KU
  1. Przewodnicząca: Zuzanna Barc
  2. e-mail: ukrainistyka@gmail.com

PRODZIEKAN DS. STUDENCKICH I DYDAKTYKI

  1. dr Dorota Muszyńska-Wolny

  2. tel. 22 55 34 292
  3. e-mail: dhmuszyn@uw.edu.pl

PRODZIEKAN DS. FINANSOWYCH I ADMINISTRACYJNYCH

  1. dr Urszula Zaliwska-Okrutna
  2. tel. 22 55 34 220
  3. e-mail: u.z.zaliwska-okrutna@uw.edu.pl

PEŁNOMOCNIK DZIEKANA DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

  1. mgr Wojciech Figiel
  2. tel. 22 55 34 222
  3. e-mail: w.figiel@uw.edu.pl
  4. dyżur: czwartek 10:00-11:30